Przewodnik użytkownika marihuany, jak zachować zdrowy rozsądek i rozrywkę podczas kwarantanny

Posted by Marihuana Doctors on 03/25/2020 in Medyczna Marihuana

Zaktualizowano 29 kwietnia 2020. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Jest ciężko, panika związana z COVID-19 powoduje dystans społeczny, godziny policyjne, kwarantanny, blokady, a nawet braki papieru toaletowego w sklepach wielkopowierzchniowych. Co ma zrobić zdeklarowany użytkownik marihuany? Oto nasz przewodnik przetrwania, jak pozostać zdrowym, rozsądnym, a nawet zabawnym podczas tej pandemii.

Zobacz pełną infografikę

Bezpieczny dostęp do medycznej marihuany

Jeden jasny punkt w całym tym mroku? Biznes kwitnie dla sprzedawców marihuany, ponieważ wiele gmin uważa punkty sprzedaży medycznej marihuany za "niezbędne". Oczywiście, że są! Ale to nie znaczy, że możesz lub powinieneś po prostu iść do lokalnego sklepu z trawką i kupić sobie zapas. Zamiast tego sprawdź, czy twój punkt sprzedaży oferuje odbiór z ulicy lub nawet dostawę. Przy odbiorze należy nosić jednorazowe rękawiczki i unikać dzielenia się, nawet z domownikami.

Nie pomijaj swoich leków

Niepokój, problemy ze snem, panika i inne dolegliwości nasilają się w tych stresujących czasach. Nie poświęcaj swojego zdrowia psychicznego i fizycznego, ograniczając leczenie marihuaną. Jeśli cokolwiek, możesz potrzebować zwiększyć swoją receptę. Rząd rozszerzył usługi telehealth w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, więc dostęp do lekarza online powinien być łatwiejszy niż kiedykolwiek. Pomoże Ci to również uniknąć niepotrzebnego kontaktu z innymi podczas wizyt w biurze.

Oglądaj na okrągło pro-weedową telewizję

Nie nudz się przy The Legend of 420, filmie dokumentalnym, który bada kontrowersyjne użycie marihuany i ewolucję postrzegania tego narkotyku przez społeczeństwo, w tym dzisiejsze dążenie do dekryminalizacji jego użycia w celach leczniczych i innych. Kiedy skończysz z tym, spróbuj The Culture High, zabawnej historii prohibicji marihuany od "wojny z narkotykami" do dziś, a następnie, jeśli jeszcze nie śpisz, przejdź do Weed the People, który przygląda się prawdziwym studiom przypadków medycznej marihuany, których narratorką jest aktorka i (niespodzianka) aktywistka konopi Ricki Lake. Kiedy skończysz z materiałem edukacyjnym, odpręż się i zrelaksuj przy najlepszych filmach o stonerach wszech czasów.

Poczytaj o ziole

Prawie na pewno masz za dużo czasu na głowie, więc dlaczego nie sprawdzić, czy nadal umiesz czytać. Oczywiście, że tak! Podoba nam się lista najlepszych książek o trawce przygotowana przez Rolling Stone. Znajdziesz tam wszystko, od historii drogi medycznej marihuany do dekryminalizacji, po zabawne, naćpane rozważania niedoszłych filozofów. Kiedy już z nimi skończysz, przejdź do tej listy 10 najlepszych książek o trawce.

Zacznij gotować

Od cannabutter, przez popcorn z ziół, po pot brownies, istnieje nieskończenie wiele pysznych rzeczy, które możesz zrobić z resztkami swoich edibles. Znajdziesz mnóstwo przepisów w sieci, ale nam podoba się ta lista przepisów z konopi dla zupełnie początkujących. Bye-bye munchies.

Ostatnia myśl dla tych, którzy pracują w zamknięciu: to się nazywa praca z domu, a nie palenie w domu. Ponieważ coraz więcej firm wprowadza system pracy zdalnej, pamiętaj, że prawdopodobnie nie wolno ci używać legalnej marihuany do celów leczniczych lub rekreacyjnych, kiedy jesteś "w pracy". Zachowaj bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek!